Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівець Дмитро Кравченко готується до ДІАЄвро-2019 (відео)Чернігівець Дмитро Кравченко готується до ДІАЄвро-2019 (відео)

Переконався, що діабет – не вирок, і підлаштував його під себе. Чернігівець Дмитро Кравченко із дитинства займається футболом, не припинив гру після того, як дізнався про свій діагноз. Тепер він представник національної діабетичної збірної із футзалу. Цієї неділі разом із командою розпочне боротьбу за першість у Чемпіонаті Європи із цього виду спору. Сімнадцятого липня він поїде на збори перед змаганнями, доти – готується сам. Тричі на тиждень грає зі своєю місцевою командою, також тренується самостійно. На одному із таких тренувань побувала наша знімальна група. Подробиці – далі у сюжеті.Проколоти палець, капнути краплину крові на тест-полоску, дочекатися результату. Так починається кожне тренування та кожна гра футболіста Дмитра Кравченка. Перед фізичними навантаженнями він має перевірити рівень цукру у крові.

Про діабет спортсмен дізнався, коли йому було чотирнадцять. Зізнається, переживав певну депресію, через те, що діагноз завадив вступу до військового ліцею. Потім лікар ендокринолог Дмитра Тетяна Світлєйша порадила юнаку спробувати себе у футбольній команді, де всі гравці мають такий самий діагноз.

«Діабет – це не вирок. Це лише захворювання, яке треба перебороти, підлаштувати його під себе.

Діабет став для мене скоріш за все такою сходинкою для мого життя та розвитку. Було дуже складно. Спершу не розумів, що воно, як , що робити, коли у тебе низький рівень цукру, коли високий. Але з роками, коли вже став трішки більш досвідченішим, зрозумів, що на гру мені треба виходити із трошки більшим рівнем цукру, тому що якщо я виходжу з маленьким – мене не вистачить на весь матч».

Дмитро Кравченко – один із дванадцяти представників національної діабетичної збірної з футзалу, єдиний із Чернігівщини. З командою вони вже провели тренувальні збори у травні, попереду ще тиждень перед Чемпіонатом Європи. Доти Дмитро тренується сам, аби підтримувати форму. Із колегами по команді – залишається на зв’язку.

«Ми дуже зіграна збірна у нас дуже дружні відносини. Ми всі між собою спілкуємося. У вайбері, у соцмережах. У нас нема такого, що хтось на когось зачаїв зло. Якщо у когось проблеми – то всі приходять на допомогу за можливості. Зіграні і ми будемо з кожним роком покращувати свою зіграність, будемо показувати, що ми не даремно гравці збірної».

Хлопці із команди – дуже віддані грі, розповідає Дмитро. Настільки, що часом вдаються до хитрощів.

«Вони дуже хочуть пограти у футбол, показати свій рівень, але іноді, коли рівень цукру дає про себе знати і лікар терапевт, який сидить з нами на тренуванні, починає бачити, що хтось веде себе неадекватно, якась в’ялість, зухвалість , не біжить – вона просить його підійти поміряти рівень цукру в крові. Після поміряного цукру у крові хлопці зазвичай залишаються на лавці і піднімати свій рівень цукру».

У своєму тренування Дмитро робить перерву: для того, щоб випити соку. Це – його улюблений напій для підняття рівня цукру у крові.

«Я зазвичай намагаюся вийти на гру із комфортним для мене рівнем цукру. Якщо вже в перерві намагаюся випити чи сік, чи цукерку з’їсти, чи банан – що мені там вже хочеться».

Для Дмитра цьогорічний чемпіонат Європи – другий. Торік, у словацькій Братиславі українці здобули бронзу.

«На останньому чемпіонаті ми налаштовувалися на кожну гру, як на останній бій. Ми виходили, ми кричали, ми мотивували себе усім, чим можна. Ми кричали «Слава Україні» , гімн співали, усі підтримували хто як може».

«Цьогорічні змагання будуть у нас в столиці. Сподіваємося, що самі жителі столиці підійдуть підтримати наших хлопців, покажуть, що недарма Україна приймає чемпіонат і трибуни будуть не порожні. 0408 І взагалі я думаю, що цього року зібралася дуже сильна команда і я думаю що ми в принципі можемо поборотися за звання чемпіонів. Але не будемо заявляти наперед, бо все може бути».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діабет, ДІАЄвро-2019, футболіст, спорт, Дмитро Кравченко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект