Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині більше 6 тисяч виборців змінили місце голосування (відео)

На Чернігівщині більше 6 тисяч виборців змінили місце голосування (відео)

Більше 6 тисяч людей із Чернігівщини змінили місце голосування на дочасних парламентських виборах, які будуть цієї неділі, 21-го липня. Майже стільки ж людей з інших регіонів країни захотіли голосувати на Чернігівщині. Таку цифру сьогодні, станом на 5-у вечора назвав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Валерій Білоокий. Сьогодні – останній день, коли виборці могли перереєструватися. У Чернігові це можна було зробити у двох відділах ведення Державного реєстру виборців. Більше розкаже Наталія Гоман.Переселенка з Донецька Катерина Нікітченко прийшла до відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної ради Чернігова забрати своє посвідчення про зміну місця голосування.

«Я раніше жила в Донецьку. В 14-му році, коли вже сил не було, стріляли поруч, влучали в будинки, уже все… Зібрались, забрала сина, котів і приїхала сюди. Спочатку не голосували, а потім нам дозволили, і я вирішила: чого я маю свій голос не віддати за того, за кого я хочу. І я прийшла і забрала своє посвідчення».

Чернігівка Тамара Косова прийшла змінити місце голосування. Жінка голосуватиме у ДмитрІвці Бахмацького району.

«Ми ціле літо живемо в селі. По цій причині хочемо змінити місце голосування. Їхати нам далеко, 200 кілометрів, то ми з чоловіком хочемо обов’язково проголосувати».

Сьогодні до відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної ради Чернігова звернулися 160 людей, каже його завідувач Ярослав Галушка. За майже 2 місяці роботи відділу – 850.

«З початку виборчого процесу відділ працює без вихідних і на цих вихідних вже людей набагато більше було, ніж на минулих, і сьогодні зовсім ажіотаж, постійно люди, черги.

Сьогодні останній день, щоб ми встигли якнайбільше людей приймати, то ми сьогодні приймаємо лише документи, а уже заяви будемо ввечері після закриття вводити, і завтра будемо видавати людям посвідчення».

З області місце голосування змінили більше 6 тисяч людей. Таку цифру сьогодні станом на п’яту годину назвав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Валерій Білоокий.

«Якщо порівнювати з президентськими виборами, то там було 6850 чоловік, але там термін був трошки менший».

Найбільше, понад тисяча людей, із Чернігівщини голосуватимуть у Києві та Київській області.

«Виборці з Донецької області звернулись для того, щоб проголосувати в Чернігівській області, це 322 особи, з Луганської області 252 особи. Що цікаво: з нашої області виявили бажання голосувати в Донецькій області 463 особи.

Найбільше – до Київської області, 341 і в місто Київ – 686. Це з Чернігівської області, які виявили бажання там голосувати.

До нас найбільше Донецька область. Ну і, звичайно, з Києва – 1010 чоловік».

Виборець, який змінив місце голосування, зможе голосувати тільки за партійним бюлетенем, за кандидата у мажоритарному окрузі - ні. На дільницю він має прийти з паспортом і посвідченням про зміну місця голосування.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, Валерій Білоокий, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект