Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пес Ларс дивує танцями місцевих у селі Городище, куди приїхав на літні канікули (відео)


Пес Ларс дивує танцями місцевих у селі Городище, куди приїхав на літні канікули (відео)

На літніх канікулах дресирований пес Ларс виступає перед селянами. На дачу до Городища Коропського району приїхав зі столиці разом із хазяйкою Мариною Стрельник. В парі з Мариною цвергшнауцер Ларс танцює 6 років - кружляє на задніх лапах, ходить зигзагами та кланяється. Найчастіше для танців обирають народні пісні. Собачу хореографію бачила Наталія Скляренко.Марина Стрельник зі своїм улюбленцем Ларсом зранку виходять на вулицю на тренування. Репетирують новий номер для виступу на змаганнях з кінологічного фрістайлу. Влітку Марина з Ларсом приїздять на дачу в Городище з Києва. Жінка каже – тут песику подобається.

Марина дресирує Ларса шість років. Виступати на сцені почали, коли цуценяті було півроку.

«Я його взяла маленьким цуценятком і одразу ми почали вчитися. Для того, аби почати танцювати спочатку треба навчитися послуху. Бо коли собака не вміє себе поводити, коли вона всього лякається, то її треба привчити і до музики, і до великої кількості людей».


Марина каже – зараз Ларс виступає у класі «майстер». Серед останніх перемог – перше місце на змаганнях у квітні у Києві. Їх у Ларса по шість на рік в різних містах України. Влітку Марина з Ларсом виступають перед селянами на святах.

За роботу Ларс отримує шматочок м’яса та печива.

«Як правило, коли тренуємося, то його на півдня м’ясний раціон ми використовуємо для дресирування. Не так вже й багато йому потрібно. Воно ж у мене маленьке і розумне».

Восени Марина з Ларсом поїдуть в Дніпро на танці з собаками. За тиждень після цього – на кінологічний фрістайл до Одеси. В грудні на Ларса чекають підсумкові річні змагання в Києві.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пес Ларс, Марина Стрельник, Коропський район, танці, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект