Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів просуватимуть через соціальні мережі. Блогер вчив правильно рекламувати місто (відео)

Чернігів просуватимуть через соціальні мережі. Блогер вчив правильно рекламувати місто (відео)

Як правильно користуватись соцмережами, аби вони стали вашою кращою рекламою? Відомий блогер Павло Федикович презентував чернігівськім представникам туристичної галузі та культури секрети успішного соціального медіа.Павло Федикович, блогер: «Секретом соціальних медіа, якщо ми кажемо про успіх, то це є постійність. Цим треба займатися кожен день і планувати, планувати, планувати».

Таке навчання відбулось з ініціативи управління культури та туризму.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури: «Цей воркшоп буде дводенний. Він розрахований для людей, які працюють в державних службах. Власне це така була прерогатива і побажання від Павла. Він говорить про те, що структури бізнесу можуть за це заплатити гроші, а ті, які працюють в державних установах, на жаль, позбавлені цієї можливості».

Для повного зосередження на навчанні, вирішили провести виїзний тренінг ще з 4 блогерами.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури: «На другий день ми будемо працювати з Твітером, але вже в Ніжині. Сьогодні представники Ніжинської міської ради будуть у нас, в кількості 5 осіб, завтра рада запрошує до себе».

Блогер говорить, така ініціатива від міста. Це навчання спеціалістів галузі туризму. Таким нюансом для українських міст – рідкість.

Павло Федикович, блогер:
«Насправді це перший досвід в Україні. В Україні до такого ніхто не звертається. Я співпрацював з польськими містами, з чеськими містами, з угорськими містами, тобто там вже є якась більшість зацікавленість до соціальних медіа і до співпраці з блогерами».

Якщо Чернігів проведе політику рекламування себе в соціальних мережах успішно, вже незабаром це дасть позитивні результаті.

Павло Федикович, блогер: «Якщо це правильно зробити, це дуже потужна платформа для реклами міста».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: соцмережі, реклама, медіа, Павло Федикович, блогер, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект