Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Водій «під кайфом» збив на переході дівчину. Тепер в неї перелом тазових кісток (відео)Водій «під кайфом» збив на переході дівчину. Тепер в неї перелом тазових кісток (відео)

Збив на пішохідному переході.

Вечір 10 липня для 21-річної Вікторії запам’ятається на все життя. Дівчина переходила дорогу по зебрі, один з водіїв зупинився, щоб пропустити її. Коли ж вона дійшла до половини дороги, водій іншої автівки замість того, аби натиснути на гальма, тиснув на газ.Вікторія, потерпіла: «Я останавливаюсь, смотрю по сторонам, останавливается машина справа – она меня пропускает. Я ж уверенно иду. Потом появляется этот «Жигуль» и сбивает меня. И он не останавливается, а еще пару метров меня протянул. То есть я не чувствовала, что человек хочет остановится, такое чувство, что он специально на меня едет».

Коли ж нарешті машина зупинилася і дівчину відкинули на асфальт, водій замість того, аби викликати «швидку», кинувся тягнути Вікторію до свого авта.

Вікторія, потерпіла: «Люди начали ко мне подбегать, оказывать первую помощь, а водитель выбегает и начинает крыть меня матом, типа, что ты корова разлеглась, вставай давай. Начал меня за руки хватать, чтобы в машину вести. Чуть ли не тормошит. Это хорошо, что прохожие его от меня отпихивали, оттягивали, потому что человек был невменяемый».

До речі, за інформацією з власних джерел, винуватець аварії в той час перебував під дією наркотичних речовин. Це підтвердила експертиза. На момент зіткнення чоловік вже не мав водійського посвідчення, адже раніше його вилучили за керування у стані наркотичного сп’яніння.

Анна Чернявська, прес офіцерка патрульної поліції Чернігова: «Даний водій рухався в крайній лівій смузі, поряд з ним рухався водій на іншому автомобілі в крайній правій смузі. Водій, якій рухався в крайній правій смузі зупинився, аби пропустити пішохода, а водій – винуватець ДТП – не зменшив швидкість, в результаті чого здійснив наїзд на пішохода».

У дівчини діагностували численні забої та перелом тазу.

«Перелом костей таза. Повреждения позвоночника. Пока точно диагноз не установлен, более менее прояснится в понедельник. Возможно надо будет делать МРТ. Судя по снимкам есть повреждения позвоночника».

Найближчі місяці студентка медичного університету має провести в лікарняному ліжку і потім пройти курс реабілітації.

Телефоном завідувач травматологічним відділенням Сергій Кушнір: «Какие травмы я не вправе рассказывать. А то, что она у нас есть и лечиться будет в пределах 2 с половиной месяца – в общей сложности, у нас недельки 3, не больше».

Рідні кажуть, водій тієї злощасної автівки так і не зв’язувався з ними.

«Человек вообще на контакт не выходит. Обычно в таких случаях если что-то человеческое присутствует, он хотя бы интересуется состоянием пострадавшего. На данный момент прошло уже 3 суток и никакого контакта не было».

Батьки дівчини сподіваються, що справа дійде до суду і винуватець отримає законне покарання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, перехід, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект