Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реконструкція Міського Палацу культури: що зробили? (відео)


Home net

Реконструкція Міського Палацу культури: що зробили? (відео)

Термомодернізація Міського Палацу культури триває.

Вже замінені усі старі вікна. А основне завдання, що наразі стоїть перед підрядником, це утеплення стін мінеральною ватою. Щодня на цьому об’єкті працює від 5 до 10 осіб.Сергій Анакієнко, заступник директора фірми «МЖК-сервіс»: «Термомодернизация предусматривает где-то 40-50 экономии тепла. В том году в первую очередь было сделано утепление крыши. Потому что, как обычно, все начинается сверху до низу. Больше всего тепло уходит через крышу, чем через стены, это однозначно, поэтому в первую очередь сделано было утепление крыши. На данный момент мы начинаем утеплять стены».

Для того, щоб надати Палацу культури більш сучасного вигляду, архітектори придумали зробити фальш стіну з алюмінію та гартованого скла. Як вона виглядатиме, вже можна побачити збоку паркувального майданчика. В реконструкції, до речі, використовуються матеріали здебільшого вітчизняного виробництва. Але, наприклад, скло – французьке.


Загальна вартість, згідно з проектом, близько 26 мільйонів гривень. Але періодично зростає, через здорожчання матеріалів.

За словами Сергія Анакієнка, роботи з термомодернізації проводять по всій Україні і попит зробив свою справу.

Наразі у планах підрядника повністю завершити роботи на правій стороні будівлі, а також провести термо- та гідроізоляцію цоколя на центральному фасаді. І зробити все це потрібно до осені включно.

Варто зазначити, що на деякий час основним входом до Палацу культури буде бічний, на правій стороні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реконструкція, Міський Палац культури, Сергій Анакієнко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект