Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вулицю Ремісничу у Чернігові зроблять двосторонньою: ШБУ-14 розчало підготовчі роботи (відео)

Вулицю Ремісничу у Чернігові зроблять двосторонньою: ШБУ-14 розчало підготовчі роботи (відео)

Підготовчі роботи почались сьогодні на вулиці Ремісничій у Чернігові. ЇЇ частину від вул. Івана Мазепи до проспекту Перемоги протяжністю понад 600 метрів мають реконструювати та зробити двосторонньою. Коштуватиме це майже 36 мільйонів гривень. Будівельні роботи проводить приватне підприємство «Шляхо-будівельне упарвління – 14».Олександр Харчук, директор ТОВ «ШБУ-14»: «Вулиця трішки змінить свій напрям. Вона буде «обходити» церкву на з лівої сторони, як зараз обходить – це ускладнює рух, бо там немає видимості, і проїжджа частина такої ширини, що вона не дозволить пропустити два потоки.»

За словами Олескандра Харчука, вулиця проходитиме справа від церкви. На перетині із вулицею Воскресенською облаштують круговий рух.

Складчина
Вулицю мають розширити приблизно на 5 метрів. Тут зроблять нові тротуари та велосипедні доріжки, облаштують місця для парковки на 100 місць.

«Ширина проїжджої частини тут буде – 6,6 м, що повністю відповідає нормам безпеки. Все інше – це парковки з лівої і правої сторони.

В цьому році передбачається покласти нижній шар, відкрити рух, а наступного року вже завершити верхній шар».

Усі комунікації в тому числі і лінії електропередач прокладуть під землею. Відкрити рух тут планують в кінці вересня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Реміснича, двосторонній рух, транспорт, ШБУ-14, Олександр Харчук, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект