Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кандидат по 205 округу пообіцяв пройти поліграф, але передумав (відео)


Нормовен

Кандидат по 205 округу пообіцяв пройти поліграф, але передумав (відео)

Кандидат в народні депутати по 205 округу Олег Семінський не став проходити перевірку на поліграфі.

11 липня на запрошення «Об’єднання добровольців Чернігова» з Києва приїхав сертифікований поліграфолог для проведення тестування.Дмитро Попов, член всеукраїнської асоціації поліграфологів: «Если кандидат в народные депутаты подойдет, то исходя из его заявлений, которые он раньше давал, он готов пройти полиграфическую проверку на то, что он не причастен к коррупционным деяниям, на то, что он не причастен к каким-то криминальным преступлениям, не употребляет наркотических веществ. То есть стандартный кадровый скрининг».

«Об’єднання добровольців» підготувало і передало поліграфологу 12 запитань до киянина, які тому так і не вдалося озвучити Семінському, який 3 липня у супроводі озброєної охорони під час спілкування з воїнами АТО ствердно відповів на пропозицію пройти поліграф.

11 липня 14:00. До добровольців та поліграфолога, які зібралися поблизу виборчого штабу кандидата, виходить Семінський. На що від кандидата в нардепи по 205 округу прозвучала така відповідь: «Поліграф, так поліграф. Стадіон, так стадіон. Я не відмовляюсь від поліграфу, я готовий до нього. Але моє прохання таке, поліграф проходять усі без виключення кандидати у народні депутати».

Після чого кандидат в нардепи покинув місце спілкування. Далі, без коментарів.

Представники «Об’єднання добровольців» розповіли, що тестування на поліграфі мало дати відповіді на наступні запитання.

Вадим Йовенко, член правління всеукраїнського «Об’єднання добровольців»: «Як була побудована ця будівля, чи були сплачені пайові внески, яким чином, чи дарував він Тойоту пану Соколову, який 12 років, на нашу думку, грабував Чернігівщину, чи знає він Рудьковського, чи знає він Шуфрича, а він є, до речі, помічник депутата Шуфрича, це можна побачити на сайті Верховної Ради, яка в нього програма, де він там переховувався, як він каже, що він був в полоні, в якому полоні був. На нашому думку, що він був у полоні на дачі у Шуфрича».

Добровольці кажуть, що у них є запитання не лише до цього кандидата.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліграф, вибори, кандидат, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект