Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Поліграфкомбінаті показали, як виглядатимуть бюлетені на позачергових парламентських виборах (відео)У Поліграфкомбінаті показали, як виглядатимуть бюлетені на позачергових парламентських виборах (відео)

У Поліграфкомбінаті показали, як виглядатимуть бюлетені на позачергових парламентських виборах. Нині встигли надрукувати понад 53 мільйони примірників. Вони мають вісім рівнів захисту.Виготовлення одного бюлетеня в загальнодержавному виборчому окрузі коштує 4 гривні 20 копійок. В мажоритарних, залежно від формату, вартість - від 2,28 до 4,68 гривень. Бюлетень багатомандатного округу буде завдовжки 60 сантиметрів. В одномандатних округах розмір залежатиме від кількості кандидатів. Найменший, де 6-ть кандидатів - 20 сантиметрів, найдовший, де півсотні кандидатів, - 80 сантиметрів.

Прізвища будуть в алфавітному порядку. У разі повного збігу прізвищ, імен та по-батькові кандидатів в одному окрузі розміщуватимуть за віком. Для кожної дільниці бюлетені замовляють із запасом.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бюлетені, Поліграфкомбінат, вибори, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект