Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Представники Асоціації міст України вивчать досвід Чернігова у збереженні культурної спадщини (відео)

Представники Асоціації міст України вивчать досвід Чернігова у збереженні культурної спадщини (відео)

До Чернігові на дводенний навчальний візит з’їхалися представники та представниці Асоціації міст України. Тема зустрічі: збереження культурної спадщини та посилення туристичної привабливості, як чинник економічного розвитку міста.Такі всеукраїнські зустрічі під назвою «Маршрути успіхів» проводять вже 22 раз, а от Чернігів приймає захід вперше.

Популяризацією культурної спадщини у Чернігові займаються не лише органи культури та влади. Керівник проекту «Дерев’яне мереживо Чернігова» Станіслав Іващенко розповів гостям про створений волонтерами онлай-музей, який присвячений унікальній дерев’яній архітектурі міста.

В рамках візиту до Чернігова на гостей чекають екскурсії до відкритого нещодавно туристично-інформаційного центру та основними туристичними атракціями міста. За підсумками навчання представники Асоціації залишать свої анкети вражень, що дасть напрямки для роботи на майбутнє.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчальний візит, Асоціація міст України, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект