Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скандал з бійкою на земельному аукціоні (відео)

Скандал з бійкою на земельному аукціоні (відео)

Один із перших аукціонів з продажу землі у Куликівському районі провела приватна фірма «Десна-експерт-М». Перший етап аукціону відбувся 20 травня цього року в приміщенні Бакланово-Муравійської сільської ради. Наступні торги призначені тут на 10 липня. Сюди з’їхалося багато людей.Директор приватного підприємства «Вимал-агро» також хоче взяти участь в аукціоні, але двоє молодиків, що називають себе правозахисниками, заявляють, що проти цього.

Іван: «Та не треба їм взагалі землі».

Керівник підприємства «Вимал-агро» Олександр Лазар показує витяг з державного кадастрового реєстру, а також заяву від 3 липня цього року, про участь в цих земельних торгах. З пакетом необхідних документів на право участі в аукціоні, але підприємство до торгів не допустили.

Олександр Лазар, директор ПП «Вимал-агро»: «Я на сьогоднішній день не бачу жодних підстав, які б вповноважували директора «Десна експерт» в одноособовому так сказати порядку зняти наше підприємство з торгів. Не офіційно вони посилались на те, що ми не надали нібито наказ про моє призначення. Ось він».

До залу засідань торгів поступово сходяться працівники приватного підприємства «Вимал-агро». Їм перешкоджають невідомі і вступають в полеміку.

Перед тим, як розпочинати торги, заступник директора «Десна-експерт-М» попрохала вийти зайвих людей із приміщення.

В результаті конфлікту учасників процесу вийшли на двір через вікно. Подію прокоментувала заступник приватного підприємства «Десна-експерт-М».

Марина Молот, заступник директора ПП «Десна-експерт-М»: «В даному випадку в залі були присутні люди, які ніякого відношення до аукціону не мають. Вони не мають права бути присутніми в залі без дозволу організатора та ліцитатора, це прописано в Земельному Кодексі України, яким і регламентується дана подія, тому їх попросили вийти з залу».

На запитання, чому немає на торгах керівника «Десна-експерт-М», Марина Молот відповіла: «Він з понеділка на лікарняному. Лежить в лікарні».

Об 11-й годині аукціон з продажу права оренди земельної ділянки на території Виблівської сільської ради Куликівського району площею 35 тисяч 248 квадратних метрів відбувся.

Марина Молот, заступник директора ПП «Десна-експерт-М»: «Отже, 6522 гривні 97 копійок продано учаснику під номером 11».

Ті, кого попросили вийти з залу, очікували на вулиці. Тим часом під’їхали поліція та швидка.

Юрій Мельниченко, лікар виїзної бригади Куликівського відділу медицини катастроф: «Звернувся Лазар, що його вдарили, били по голові. Також він з незначними травмами обличчя. Потім звернувся два інших учасника цього інциденту, що вони теж отримали травми. Ми їх оглянули, обробили рани. Стан здоров’я їх задовільний».

Рішення аукціону керівник «Вимал-агро» Олександр Лазар має намір оскаржувати.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: скандал, земельний аукціон, Куликівський район, бійка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект