Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рятувальники провели навчання для дітей у «Зеленому гаю» (відео)Рятувальники провели навчання для дітей у «Зеленому гаю» (відео)

Акцію «Запобігти, врятувати, допомогти» організували чернігівські рятувальники в санаторії «Зелений гай». Для дітей зробили 4 навчальні локації.Дмитро Білошиця, інспектор Управління ДСНС: «Пожежно-рятувальні підрозділи, група піротехнічних робіт, служба екстреної швидкої допомоги, а також працівники навчально-методичного центру розповіли дітям та вихователям про дії на випадок забруднення хімічними речовинами та на випадок надзвичайних ситуацій».

Медики центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навчили дітей необхідним першочерговим заходам реанімації постраждалих.

Діти вивчали правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, приміряли пожежно-рятувальне та спеціальне обладнання, вивчали його призначення, власноруч гасили умовну пожежу.

Дмитро Білошиця, інспектор Управління ДСНС: «Дітлахи мали змогу відчути себе в ролі пожежних. Самі спробували загасити уявну пожежу шляхом подачі води з автоцистерни. Під час цього заходу також було розповсюджено листівки з ознайомлювальними матеріалами, для того, щоб діти ще раз повторили правила безпеки поведінки на водоймах та в екосистемах і в побуті».

Головне, що діти отримали, знання та профілактичні пам’ятки з заходами безпеки та алгоритм дії у різних небезпечних ситуаціях.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, табір, діти, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект