Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Замовлення для силових структур та заводів за кордоном виконують у Чернігові (відео)Замовлення для силових структур та заводів за кордоном виконують у Чернігові (відео)

Промисловість – це основа розвитку економіки міста і всієї країни. Нині у Чернігові діє майже 50 підприємств у галузі харчової, легкої та важкої промисловості. Зокрема місцеве шинобудівне підприємство, що виготовляє устаткування для заводів харчової промисловості, працює на повну та нарощує об’єми. Нещодавно на ТАНі запрацював новий цех і до відправки готують чималу партію обладнання.Розширення підприємства – це інвестиції, нові замовлення та робочі місця, а відповідно і більші надходження до бюджету міста.

На цьому підприємстві усі працюють офіційно. Щороку практику проходять молоді фахівці. Вони майбутні платники податків, які стабільно працюватимуть і робитимуть свій внесок у розвиток міста.

Одне з чернігівських підприємств, що активно співпрацює з оборонною галуззю це «Сівертекс». Наразі воно виконує замовлення державного науково-випробувального центру, який дислокується в Чернігові на пошив наметів для силових структур. У перспективі також виготовлення парашутів.

Так, нині в Чернігові активно розбудовують інфраструктуру, реконструюють найважливіші комунікації, проводять капітальний ремонт доріг та будують нові об’єкти. Всі роботи фінансуються переважно з міського бюджету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємства, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект