Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Семінський програв суд Владиславу Атрошенку (відео)


Нормовен

Семінський програв суд Владиславу Атрошенку (відео)

Кандидат в депутати Семінський програв вже другий суд Владиславу Атрошенку.Чернігівський окружний адміністративний суд повністю відмовив кандидату в депутати по 205 округу від «Слуги народу» у задоволенні позову щодо нібито незаконної агітації Владиславом Атрошенком.

Дмитро Федоров, адвокат Владислава Атрошенка: «Було подано два позови. В обох позовах ставилось аналогічне питання, чи є законодавча установлена заборона щодо прийняття участі в передвиборчій агітації Атрошенком Владиславом ось у цей період – період початку і ведення передвиборчої кампанії».

Це вже не перший суд, який Семінський програв Атрошенку, звинувачуючи його в незаконній агітації. Суть позовів аналогічна, проте стосувалась різних подій. Раніше заступник міського голови Олександр Ломако повідомляв, що міський голова перебуває у відпустці.

Дмитро Федоров, адвокат Владислава Атрошенка: «Спираючись на чітку норму закону, а саме пункт 3 частини 1 статті 74 Закону України «Пров вибори народних депутатів України», яка передбачає, що ця заборона – заборона прийняття участі посадовими особами місцевими самоврядування, службовими особами державних органів – не поширюється на випадки, коли така особа не виконує службовий функціонал. Зокрема, в тому числі, перебуває у відпустці».

Нагадаємо, згідно статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» посадові особи не мають права агітувати у робочий час.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семінський, Атрошенко, суд, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект