Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Планування та управління бізнесом з додатком EspoCRMПланування та управління бізнесом з додатком EspoCRM

При веденні бізнесу велику перевагу мають ті, хто в роботі користуються сучасними засобами, що допомагають планувати свою діяльність, взаємодіяти з клієнтами, контролювати роботу підлеглих і т.д. Веб-додаток EspoCRM створений як раз для того, щоб дати керівнику інструменти для відстежування різних аспектів діяльності компанії та оперативно реагувати на ті чи інші ситуації. Цей програмний продукт успішно використовується у різноманітних видах діяльності: у комерції, банківській справі, промисловості, страхуванні і інших галузях.  

Можливості у плануванні та управлінні

Програма EspoCRM надає необмежені можливості гнучко підлаштовувати її роботу під особливості конкретної компанії та виду її діяльності. Це досягається створенням відповідних користувацьких сутностей, полів та зв’язків, зміною макетів для переглядів, додаванням потрібних шаблонів повідомлень. Наприклад, у комерційній діяльності додаток дозволяє створити алгоритм та автоматизувати процес продажу, суттєво зменшивши об’єм рутинної роботи.

Можливості отримання звітів та аналізу діяльності компанії за допомогою EspoCRM дають змогу контролювати свої продажі та ефективність маркетингової стратегії. Наявні в додатку інструменти для створення звітності дозволяють отримати інформацію, яка включає багато важливих показників. А у повсякденній роботі дуже допомагає можливість керування календарем та електронною поштою.     

Варіанти використання EspoCRM

Компанія, яка вирішила використовувати додаток EspoCRM, має два варіанти його застосування. Вона може зберігати всі дані на власному сервері або скористатися послугами хмарного хостінгу.

У першому випадку компанія сама має подбати про належне обслуговування сервера, про безпеку даних, що на ньому зберігаються. У другому – це є обов’язок компанії, що надає хостінг. У цьому випадку дуже просто встановити та почати користуватися програмою, і не треба піклуватися про обслуговування серверу та збереження всіх даних. До того ж, всі оновлення програмного забезпечення виконуються тими, хто надає хостінг, і клієнт завжди має найсучаснішу версію програми.  

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект