Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові облаштують новий сквер (відео)У Чернігові облаштують новий сквер (відео)

У центрі міста навпроти приміщення міської податкової археологи закінчили розкопки. Будівельники скоро розпочнуть роботи з облаштування міні-скверу для відпочинку.Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Тут планується зробити невеличкий сквер, місце відпочинку для громадян. Порадившись з міським головою, внесли певні корективи, щоб будинки, які знаходяться поруч, не вносили дисонанс своїм виглядом, було запропоновано від міського голови зробити на будівлях мурали».

Стіни двох сусідніх будинків, які до цього виглядали досить не презентабельно, вже готують для оздоблення муралами. До 1 липня всі охочі подавали свої ідеї щодо оформлення фасадів до управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Скоро розпочнеться онлайн голосування, аби визначитись із переможцем, який і втілить свою ідею в життя.

Облаштувати сквер планують до Дня міста. Його концепцію розробили так, аби мурали добре проглядалися із протилежного боку проспекту Перемоги.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Тут буде і газон, і клумби, і невеликі дерева, які не будуть закривати дуже гарний вигляд. Для відпочинку будуть малі архітектурні форми, тобто це лавочки, урни, щоб було комфортно перебувати саме в цьому міні-сквері».

Мурали для Чернігова не новина. Таке арт-мистецтво прикрашає вже багато архітектурних споруд та будинків у місті. Мурал також скоро з’явиться і на міському пологовому.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сквер, Роман Старіков, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект