Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулицях міста замінюють дроти електромереж та світильники (відео)На вулицях міста замінюють дроти електромереж та світильники (відео)

У Чернігові тривають ремонтні роботи.

У вівторок, 9 липня, на вулиці П’ятницькій співробітники комунального підприємства «Міськсвітла» замінювали вуличні дроти електромереж.Євген Куниця, головний інженер КП «Міськсітло»: «Идут роботы по замене уличного провода. Здесь он был голый, грубо говоря без изоляции. На данный момент мы меняем его на изолированный, для того, чтобы обезопасить горожан. Тот кабель, который висел, срок эксплуатации его вышел».

Роботи здійснюють від перехрестя П’ятницької та Гетьмана Полуботка до вулиці Котляревського. Для містян все безпечно – дроти в цей час без напруги.

Євген Куниця каже, цього року у «Міськсвітла» вистачає роботи. Комунальники не лише усувають поломки після буревію, який минулого тижня прокотився Черніговом, але й мають провести капітальний ремонт електромереж у різних районах міста. На цих об’єктах задіяно 37 робітників і спецтехніка підприємства.

Євген Куниця, головний інженер КП «Міськсітло»: ««Будет производится капитальный ремонт улицы Софии Русовой – замена проводов и замена светильников, улица Котляревского – замена проводов и светильников, улица Шевченка – от улицы Кирпоноса до улицы академика Павлова».

Лампи вуличного освітлення комунальники поступово змінюють на світлодіодні. Вони дають більш яскраве світло і дозволяють при цьому економити електроенергію. Цього року планується також встановлення світлофорів на перехресті вулиць Полуботка - Гончої, Мстиславської - Героїв Чорнобиля та Алєксєєва - Героїв Чорнобиля. Також світлофор з’явиться на з’їзді до Голівуду і на перехресті вулиць Мазепи та Ремісничої.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Міськсітло», світильники, електромережі, Євген Куниця, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект