Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У другій міській поліклініці вдруге відбулися заняття «Школи здоров’я» (відео)

У другій міській поліклініці вдруге відбулися заняття «Школи здоров’я» (відео)

У 2-й міській поліклініці пролунав шкільний дзвоник. Так лікарі запрошують слухачів на заняття до «Школи здоров’я».Це навчально-оздоровчий проект започаткували в поліклініці навесні. Його мета – донести до пацієнтів корисну інформацію щодо профілактики та лікування найпоширеніших в області хвороб.

Перший сезон школи був присвячений ішемічній та гіпертонічній хворобам, профілактиці цукрового діабету. Цього разу торкнулися інших актуальних тем. І у школи вже з’явилися постійні слухачі та слухачки.

На другому занятті школи пацієнтам, наприклад, розповідали, як потрібно прокидатися вранці людям з остеохондрозом та ішемічною хворобою. Паралельно у інших залах відбувалися показові заняття по догляду за лежачими хворими, лекція присвячена правильному літньому раціону для людей з певними захворюваннями та розмова про профілактику та лікування туберкульозу.

Україна посідає 7 місце в Європі по захворюваності на туберкульоз. За 5 місяців в Чернігівській області захворіло 225 осіб. Причини – часто хворі не звертаються за допомогою або ж лікуються не дотримуючись протоколу. Тож подібні просвітницькі школи покликані зробити акцент на проблемах та надати інформацію тим, хто прагне слідкувати за своїм здоров’ям.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Школа здоров’я», міська лікарня №2, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект