Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Де ще облаштують рух по колу? І коли вул. Коцюбинського стане односторонньою? (відео)

Де ще облаштують рух по колу? І коли вул. Коцюбинського стане односторонньою? (відео)

В Чернігові планують облаштувати ще 3 перехрестя із круговим рухом. Про це говорили на засіданні комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. Наразі вже триває реконструкція кола на перехресті Кільцевої та Бєлова.Розробляють проект облаштування кола і на перехресті 1 Травня та Бєлова. Там вже водії не перший рік нарікають на незручне перехрестя.

На сьогодні комісія визначилась, що в цьому проекті не розглянуті потреби тролейбусного управління, тож його вирішили максимально доопрацювати.

Андрій Черненко, заступник міського голови: «Круговий рух на Кільцевій буде виконано в цьому році. Також проект розроблений по вулицям 1 Травня-Бєлова. Кільце буде зроблено, але весь проект ще дуже сирий і буде доопрацьовуватися».

Трете заплановане коло на перетині Ремісничої та Князя Чорного.

Розглядали на засіданні і зміни руху. Так, планують облаштувати односторонній рух по Ремісничій – від Князя Чорного до Коцюбинського.

Зазнає змін і рух по Коцюбинського – від Ремісничної до Гончої. Ця вулиця має стати односторонньою, адже на сьогодні вона перевантажена транспортом, який залишають водії біля офісних приміщень.

І ще вулиця Мстиславська – від Київської до Шевченка – також стане односторонньою. Планують впровадити ці зміни цьогоріч.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рух по колу, дорожній рух, комісія, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект