Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові презентували програму за допомогою якої можна порівняти програми партій (відео)

У Чернігові презентували програму за допомогою якої можна порівняти програми партій (відео)

Порівняти програми партій і пройти тест, можна онлайн за допомогою програми «Вибори 2019. За кого голосувати?». У Чернігові її сьогодні презентував регіональний представник громадської організації «Центр UA» Денис Мурза. Цей онлайн-інструмент розробили за гроші агентства США з міжнародного розвитку. Зробили його аналогічним до інструменту порівняння програм кандидатів у Президенти України, який представили аналітики навесні цього року. Денис Мурза каже, тоді порівняти програми кандидатів захотіли більше 200 000 відвідувачів сайту.Денис Мурза, регіональний представник громадської організації «Центр UA»: «Оскільки українські політики досі продовжують грішити, оскільки нечітко формулюють своє бачення політичних програм, користуються занадто поетичними, то наші аналітики зробили домашню роботу за українського виборця. Відділили зерно від полови і у вигляді гарних інфографік презентували бачення цього разу».

На сайті vybory2019.pravda.com.ua є три розділи: партії, сфери політики і тест. У розділі «партії» 12 політсил, які нині лідирують у чотирьох національних рейтингах: від ценру «Соціальний моніторинг», Київського міжнародного інституту соціології, соціологічної групи «Рейтинг» та центру «Соціс». Вибравши партію, виборець побачить інформацію про політсилу. Другий розділ : це 25 сфер державної політики. Наприклад, можна порівняти плани кожної з партій з приводу оборонної політики.

«Вишенькою на торті є розроблений для нас тест. Виборець проходить 30 запитань, не скажу легких, але скажу дуже важливих. Він їх проходить і в кінці отримує ТОП-З партій у відсотковому значенні з якими його погляди співпадають».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: програми партій, порівняння, Денис Мурза, вибори, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект