Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Легендарний джазмен у Чернігові (відео)

Легендарний джазмен у Чернігові (відео)

Свої правдиві джазові історії уперше розповів чернігівцям легендарний джазмен Олексій Коган. Дворик філармонійного центру ледь вмістив всіх бажаючих їх послухати.Олексій Коган живе джазом. Грає та популяризує цю музику більше 40 років. У нашого гостя також є кілька історій пов’язаних з Черніговом. Цей випадок трапився у 80-х роках. Київський джаз-клуб проводив черговий концерт.

Олексій Коган, радіоведучий, музикант, продюсер: «Я тоді був редактором київського джаз-клубу і вів концерт. У нас був дуже гарний склад. На роялі грав Дмитро Найдич, на барабанах грав чернігівський музикант Юрій Борщов – фантастичний музикант, а ось на бас-гітарі… Я взяв вдома светр і джинси, ми приїхали до якоїсь військової частини машиною, перекинули шмотки через паркан і за 5 хвилин, вже в моєму одягу, до нас вистрибнув з військової частини, хто б ви думали, Борис Козлов. Музикант, який зараз в Нью-Йорку. Боря служив в Чернігові. Ми його забрали в Київ, провели концерт пам’яті Білевенца, потім знову вночі підвезли під частину, він вдягнувся в х/б і перестрибнув через паркан».

Захоплюючі розповіді Олексія Когана про найвідоміших джазових виконавців були невід’ємні від музичних ілюстрацій. «Jazz in Kiev Band», до складу якого входять кращі українські музиканти, виконував композиції тих зірок, про яких ішла мова. Співачка Лаура Марті ще й захопила глядачів темпераментним бразильським джазом.

Відверті розповіді та чудова музика зробили концертний проект «Джазові історії» унікальним. Для глядачів зустріч з Олексієм Коганом завжди цікава та пізнавальна.

На ІХ міжнародному фестивалі «Леополіс джаз», що відбувся у червні у Львові було представлено аудіо-новинку – бокс-сет «Джазові історії з Олексієм Коганом». На компакт-дисках підсумок великої праці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олексій Коган, джаз, філармонія, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект