Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Біля стадіону Гагаріна закінчили викладати плитку. Чернігівці радіють змінам (відео)Біля стадіону Гагаріна закінчили викладати плитку. Чернігівці радіють змінам (відео)

На вулиці Шевченка ремонтують тротуари. Нещодавно закінчили викладати плитку біля стадіону імені Гагаріна. Зараз розпочали роботи на протилежній стороні вулиці – біля перехрестя вулиць Шевченка та Молодчого.Олександр Загребельний працює тренером. Щодня влітку він приїздить на роботу велосипедом. Задля власної безпеки їздить лише по тротуару.
Міський стадіон обличчя міста, адже на футбольні матчі приїздять команди з різних куточків України, говорить Олександр Загребельний.

Відмічає зручність пересування і матусі з візочками. Говорять, що після того, як зробили заниження, стало комфортніше тут гуляти.

Найбільше змінам радіють мешканці сусідніх будинків, адже вони проходять тут по декілька разів на день.

Незабаром біля стадіону Гагаріна встановлять скляну зупинку і висадять квіти. Також оновлення тротуарів проходитиме на 3-х інших ділянках вулиці Шевченка. Загалом на капітальний ремонт на цій вулиці витратять близько 9 мільйонів гривень. Завершити роботи планують до 1 вересня цього року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тротуарна плитка, Шевченка, стадіон Гагаріна, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект