Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Брудна вода стала причиною масового отруєння дітей у таборі на Миколаївщині (відео)


Нормовен

Брудна вода стала причиною масового отруєння дітей у таборі на Миколаївщині (відео)

У водогоні виявили ентерококи. Саме ці мікроорганізми зазвичай викликають кишкову інфекцію у людини.Нині у таборі усе дезінфікують. Сам табір «Салют» у Коблевому, з якого на лікарняні ліжка з симптомами отруєння потрапили понад 20 людей, напередодні зачинили. Відпочивальників відвезли по домівках. Всі вони приїхали сюди з різних міст України на безкоштовний відпочинок, за рахунок бюджету. Це діти бійців АТО, з багатодітних родин або ж сироти.

У таборі експерти виявили порушення санітарних норм. З’ясувалось, дітей оселили у не відремонтовані приміщення з дірками, тріщинами та старою сантехнікою.

Нині справою, окрім епідеміологів, опікується ще й поліція.

Лариса Бурденко, керівник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства: «Там виявлено ентерококи, що свідчить про забруднення питної води. Надано припис про недопущення використання даної води взагалі для системи і про заборону проведення оздоровчих послуг в цьому закладі».

Нагадаємо, у таборі «Салют» у Коблевому на Миколаївщині отруїлося 16 дітей з Чернігівщини. На відпочинок до табору 24 червня приїхало 330 дітей з Чернігова, Кам’янця-Подільського, Сєвєродонецька.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ентерококи, вода, табір «Салют», отруєння, Коблево, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект