Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові почали заміну водогону на перехресті вулиць Київської та Героїв Чорнобиля (відео)У Чернігові почали заміну водогону на перехресті вулиць Київської та Героїв Чорнобиля (відео)

Заміну водогону почали сьогодні на перехресті вулиць Київської та Героїв Чорнобиля у Чернігові. За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськради Ярослава Куца, перекладати труби на відрізку дороги від Київської до Алексєєва планували наступного року, бо в міському бюджеті не вистачало грошей. 41 мільйон на реконструкцію надійшло з державного бюджету. Тепер увесь обсяг робіт – а це майже 2 кілометри водогону від проспекту Миру до Київської - виконають цьогоріч. Деталі в сюжеті Анастасії Лози.Перехрестя вулиць Київської та Героїв Чорнобиля у Чернігові. 12-та дня. На дорозі частково обмежений рух. Тут почали роботи з заміни водопроводу: знімають асфальт та зварюють нові труби. Вулицю Героїв Чорнобиля у Чернігові перекрили більше двох місяців тому. З 1 травня за словами керівника проекту Руслана Виставноги, тут тривали підготовчі роботи. Будівництво почалося 1 червня. Зараз тут виконують реконструкцію одразу двох об’єктів.

«УТБ-Інжиніринг» проводить реконструкцію водопроводу довжиною 1762 м по вул. Героїв Чорнобиля до вул. Київської. Та реконструкцію каналізаційного колектора довжин6ою 540 м. Вартість виконання робіт по облаштуванню водопроводу – 44,5 мільйони. Вартість робіт по каналізаційному колектору сягає 28,5 мільйонів.

Ми виконуємо роботи почергово. Спочатку ми проклали колектор від точки врізки до вул. Мстиславської».

Сьогодні перерили рух на перехресті з вулицею Мстиславською для прокладання колектору та облаштування водопровідної камери.

Частину водогону від вул. Київської до вул. Мезенцева планували реконструювати в наступному році.

«Спершу проект передбачав, що ми маємо дійти сюди. Грошей вистачало лише сюди, міських коштів. Це виходило 890 метрів. І наступні 800 метрів, виходить, не вистачало».

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц пояснює, на реконструкцію водопроводу місто отримало 41 мільйон гривень субвенції.

«Місяць назад в нас не було інформації, чи будуть виділені кошти. Ми розраховували на виключно можливості міського бюджету. Тому ми планували виконати роботи – заміна каналізаційної мережі – 100%. А воду планували зробити від проспекту Миру до Стрижня».

Зі слів керівника проекту, реконструкцію мають завершити до 1 вересня. До асфальтування також планують прибрати 7 електроопор.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «За погодженням з замовником ми плануємо виконати перенос систем опор контактної мережі – 5 шт з цієї сторони – зі сторони колектора. Та дві опори зі сторони водогону на зупинці громадського транспорту. Це дасть змогу в подальшому виконати розширення дороги, що буде виконуватись окремим проектом».

Загалом заміна каналізації та водопроводу коштуватиме понад 72,5 мільйонів гривень. Остаточно закінчити ремонт вулиці планують в наступному році, каже Ярослав Куц.

«Що б ми не робили, вона просідає. Термін усадки піску – 9 місяців. Тобто ми в цьому році засипаємо і робимо нижній шар… в наступному році ми вирівняємо і заасфальтуємо».

Людмила Бобрик, жителька мікрорайону: «Ставимося нормально, треба трошки потерпіти. Потім все буде добре і гарно. По нашій вулиці, де я живу якраз об’їзна дорога. Трошки гучно, але нічого. З розумінням до цього ставимося».

Микола Свистунов, житель мікрорайону: «Головне, що роблять, щоб до зими було готове. А так можна потерпіти. – Звичайно, це незручності є великі, але що робити».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водогін, Героїв Чорнобиля, труби, мережі, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект