Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Красну площу повертають історичний клінкер. Коли ж закінчать ремонт? (відео)На Красну площу повертають історичний клінкер. Коли ж закінчать ремонт? (відео)

На площі у пішохідному колі вже вкладають історичний клінкер.Нагадаємо, він датується 30-ми роками минулого століття. Після того, як його зібрали, а потім провели заміну водопровідних та каналізаційних мереж, зробили спеціальну бетонну подушку, провели багаточисленні консультації з істориками та активістами міста, вирішили максимально повернути старий клінкер на місце.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Міським головою було прийнято рішення про укладання центральної частини площі старим клінкером. Той, що ми розібрали і склали на Дрозда на базі, ми зараз його повертаємо назад. Це десь 7200 кв м історичного клінкеру».

Його вкладуть на пішохідній частині. Там планують, як і раніше, проводити міські свята та зібрання.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Все буде укладено до Дня міста. Зараз вже укладено десь біля 500 кв м. Він укладається тим же самим способом, як укладався – ялинкою».

На проїзній частині мають укласти спеціальний новий клінкер, який за своїми характеристиками розрахований аби витримати навантаження від руху машин.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Між клінкером, який на проїзній частині і пішохідній, різниця в товщині – 4 см. Ця різниця буде вирівняна за рахунок укладання нового клінкеру під кутом на ці 4 см, тобто буде такий невеличкий пандусік. Але його не буде видно, він буде зістиковувати пішохідну і проїжджу частину».

Крім того, по колу площі вимостять вело доріжки. Їх позначать червоним кольором, як і в інших частинах міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: клінкер, Красна площа, реконструкція, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект