Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Свято Нептуна на Чернігівщині (відео)

Свято Нептуна на Чернігівщині (відео)

Цьому життєрадісному чернігівцю 4 роки. Він прийшов зі своєю родиною на свято Нептуна у Чернігівський центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих.Олександр Калюжний був майже у всіх секторах АТО, спочатку офіцером маневреної групи радіоелектронної розвідки, потім служив у штабі сектору.

У старшого сина Калюжних Жені були свої плани на повернення тата із зони проведення із зони антитерористичної операції. «Хотів щоб тато приїхав, щоб пограти з ним в гру «Козаки».

Доки дружина виконує роль Нептуна, старший син змагається в естафеті у команді Крабів, молодший виконує роль мультгероя на казкотерапії.

Офіційно розпочав свою роботу Чернігівський центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій цієї зими. Але до цього фахівці тут працювали на волонтерських засадах. Серед них ті, чиє життя пов’язане з війною. Зараз психологічну, фізичну, соціологічну правову допомогу та праце терапію тут надають 40 працівників.

Після повернення до мирного життя у багатьох військових починаються проблеми з соціалізацією, говорить психолог центру Ірина Кузіна. Адже в зоні бойових дій організм мобілізується і проблеми зі здоров’ям відходять на другий план.

Брат загиблого в АТО Віктора Запеки знає, як себе почуває людина, яка втратила рідних. Тому він опікується дітьми, чиї батьки боронять Україну на Сході. За мотивами дитячих пісень та казок Віктор створює картини із пластиліну. Сьогодні у центр він прийшов з подарунками. Головне, щоб родичі тих, хто боронить Україну від ворога не відчували себе покинутими, забутими чи сиротами, говорить Микола Запека.

Загадки, естафети, казкотерапія, дискотека, спортивні ігри, лотерея і як наслідок – щасливі посмішки тих, хто так чи інакше доторкнувся до війни. Більше 600 осіб вже скористалися допомогою чернігівського центру.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: свято, АТО, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект