Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 18 щасливих років: чернігівська сім’я поділилася секретами міцної родини (відео)18 щасливих років: чернігівська сім’я поділилася секретами міцної родини (відео)

18 років подружнього життя не применшили тих почуттів, що зародилися на першому знайомстві. Руслан і Наталія розповідають, що саме кохання згуртовує їхню родину. Познайомилися вони ще в студентські роки, коли виступали на одному з університетських заходів.«Я тоді ще танцював, і з партнеркою нам треба було виступити в педуніверситеті, Наташа в нас була в ансамблі. Отак і познайомились. Несподівано стрибала по сцені, зачепилася за партнера, отак усе й пішло», – каже чоловік Руслан Федорчук.

Улюбленим родинним заняттям є спорт у будь-яких його проявах.

«У нас тато – тренер із бальних танців. Я в минулому займалась легкою атлетикою. У мене навіть був перший розряд зі стрибків у висоту. Продовжуємо активно займатися. Я також займаюсь танцями. Це як хобі в мене. Плюс я займаюсь стрейчингом. Діти наші теж займаються танцями. Любимо активний відпочинок. Плаванням займаємося. Діти все літо на велосипедах, узимку – на лижах», – розповідає дружина Наталія Федорчук.

«Наша сім’я дуже дружна, спортивна, весела», – син Влад Федорчук.

«Хочеться, щоб це не закінчувалось, а тривало й далі. Всі жили дружно, весело. Ніхто не сумував вечорами», – син Павло Федорчук.

Усього дітей у родині троє – старша Катерина, яка цього року закінчила школу, та хлопці-двійнята, які закінчили дев’ятий клас. Вони розповідають, що батьки дуже багато працюють, тому намагаються якомога більше їм допомагати.

«Без цього ніяк. Батько може працювати днями з мамою, а ми можемо втрьох дома сидіти, тож доводиться. В окремі дні, коли мама на роботі, буває, треба прибирати», – син Павло Федорчук.

Сім’я Федорчуків дуже дружня, але через щільний робочий графік часу на спілкування одне з одним залишається дуже мало. Тому вільні години вони намагаються присвячувати родині.

«Намагаємося хоч у боулінг піти… Кудись разом виїхати, бо рідко так вдається, щоб усі разом зібралися, тільки по вечорах, коли їсти готуємо, то збираємось щоб обговорити. А коли вирушаємо на природу, думки там відпочивають, можна вже разом час провести», – зазначає дружина Наталія Федорчук.

Руслан і Наталія кажуть, що з часом відкрили чимало секретів родинного щастя. За їхніми словами, головне – це цінувати свою родину.

«Треба цінувати те, що маєш. Завжди є щось десь гірше, десь краще. Треба цінувати, захоплюватися, радіти», – наголошує дружина Наталія Федорчук.

«А я скажу, що не завжди люди з однаковими інтересами уживаються. Я собі шукав дружину, яка не танцівниця. Мої батьки чомусь кожну мою партнерку називали невісткою. А, з іншого боку, Наташа в одній сфері працює, я в іншій. Ми завжди маємо про що вдома поговорити. А коли прийшли два комп’ютерники додому, то про що говорити? Вони щойно про це на роботі говорили», – чоловік Руслан Федорчук.

Та головною запорукою міцної родини тут вважають взаєморозуміння та вміння поступатися одне одному. До того ж Федорчуки радять не дотримуватися чужих порад, а будувати своє родинне щастя власними зусиллями.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружньо життя, щастя, родина Федорчуків, Cheline TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект