Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бізнес-прорив: «молодіжка» міськради підписала знаковий документ (відео)

Бізнес-прорив: «молодіжка» міськради підписала знаковий документ (відео)

Відтепер розвиток бізнесу в молодіжному середовищі Чернігова отримав нові перспективи. Молодіжна рада при Чернігівській міській раді підписала як для нашого міста історичний документ про співпрацю з державним фондом підтримки підприємництва.«Меморандум – це вихід на новий рівень. Ми підписали документ із державною організацією», – наголосила Юлія Родіонова, керівник комісії з питань підприємництва Чернігівської молодіжної ради при ЧМР.

«З допомогою цього меморандуму ми зможемо сприяти розвитку підприємництва в Чернігові саме серед молоді», – зазначив Олександр Вербовий, секретар комісії з питань підприємництва Чернігівської молодіжної ради при ЧМР.

Нові проекти, нові можливості, зокрема державне фінансування найкращих бізнес-ідей. Молодіжна рада стає локомотивом молодіжного підприємництва.

«Я радо сприйняв запрошення на Молодіжну раду і ми плануємо разом провести багато заходів, включно зі стартами, семінарами, тренінгами», – розповів Тарас Молочко, генеральний директор фонду з підтримки підприємництва по Чернігівській області.

Усього на область передбачено майже п’ять мільйонів фінансування для підтримки підприємництва. Але для молоді, окрім грошової допомоги, це насамперед навчання, щоб у майбутньому стати чернігівськими «акулами бізнесу».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжна рада, меморандум, Cheline TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект