Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Героїв Чорнобиля триває реконструкція каналізації, на черзі – водогін (відео)


Нормовен

На Героїв Чорнобиля триває реконструкція каналізації, на черзі – водогін (відео)

На вулиці Герої Чорнобиля завершують роботи з реконструкції каналізаційної мережі. До повної заміни цього відрізку каналізації залишилося 240 м. Паралельно з цим на об’єкті розпочали підготовчі роботи до заміни водогону.Руслан Виставнога, керівник проекту: «Проект по заміні каналізації налічує 20 колодязів. Це колодязі по переключенню існуючих абонентів, які будуть замінені на нові. По трубопроводу водопостачання, тут 24 колодязі та 2 камери, які будуть виконані в межах даного проекту».

Згідно з сучасними технологіями, залізобетонні колодязі на трубопроводах виготовлені з кілець, які з внутрішньої сторони покриті пластиком.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «Наприклад цей каналізаційний колодязь і ті стічні води, які будуть випускатися по даному колодязю і даними пластиковим трубам, є агресивною середою. І випаровування, які йдуть від цих вод, можуть пошкодити залізобетон. І для цього передбачені ось такі поліетиленові вкладиші, які будуть слугувати захистом».

Наразі на об’єкт завезли поліетиленові труби для водогону. Зараз іде демонтаж асфальтного покриття. Далі розробка траншеї, демонтаж старої труби і укладка нової. Ці роботи розпочнуть з понеділка. Стару трубу демонтують. Водопостачання ж на час реконструкції буде здійснюватися через тимчасові комунікації.

Нагадаємо, довжина нової каналізації по героїв Чорнобиля складатиме 540 м – до вулиці Мезинцева, водопроводу – 1700 м – від проспекту Миру до вулиці Київської. В цьому році передбачено виконання кілометру траси – від Миру до Алєксєєва. Роботи планують завершити до вересня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реконструкція мереж, водопостачання, каналізація, Руслан Виставнога, Героїв Чорнобиля, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект