Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Наслідки буревію: дві доби без світла. Коли людям чекати відновлення електрики? (відео)
УБП


Home net

Наслідки буревію: дві доби без світла. Коли людям чекати відновлення електрики? (відео)

Відновити електропостачання у Чернігові, де станом на 17 годину 740 абонентів залишаються без світла, обіцяють у четвер, 4 липня. Про це сказав директор міських електричних мереж Володимир Лінько. Електрика в оселях людей пропала ввечері 1 липня після сильних поривів вітру. Як сказав Володимир Лінько, до ліквідації наслідків буревію задіяні всі бригади підприємства. Деталі - в сюжеті Анастасії Лози.Другу добу в помешканні чернігівки Євгенії Литвин немає світла. Жінка живе в Урочищі Святе. Каже, світло зникло ввечері понеділка, після буревію. Коли вечоріє, користуються ліхтарем.

В помешканні Євгенії Литвин з техніки працює одна газова плита. У раковині – немитий посуд, бо води немає також. Її качає електричний насос.

«Тиша і спокій, бо насос, звичайно, її не подасть. Холодильник не знаю, на останньому диханні тримається, напевно, бо його ніхто не відчиняв. Ну ще щось є, слава Богу, що понамерзало.

Шкода рибок, котрі в мене великі. Можу підсвітити. Їм світло навіть не потрібне, їм потрібен кисень. Ну поки ще тримаються, досі жоден не сплив».

Євгенія каже, додзвонитися в «Обленерго» аби дізнатися, коли постачання електрики поновлять, не змогла.

«Ніхто не обурювався, бо всі розуміли, що пів Чернігова без світла сидить. Але, якщо ти нікуди не можеш додзвонитися й дізнатися, коли тобі щось зроблять. Ну вибачайте».

Тому до Чернігівських міських електромереж вирішила приїхати особисто. До того, каже , була і в головному управлінні «Обленерго».

У приймальні жінка написала заяву. Знімальну групу на територію підприємства з нею не пустили.

«Сказали, що сьогодні, можливо, виїде бригада, і нам, можливо, дадуть світло».

Пізніше директор підприємства Володимир Лінько пояснив: урочище Святе – один з районів міста, який постраждав найбільше. На сьогодні там без струму лишилось 44 приватні будинки.

«Дуже сильно постраждав район Пролетарського гаю та Бобровиця. Це там, де приватний сектор, там де ростуть дерева фруктові на подвір’ях у людей. В результаті дії вітру обламувались ці дерева, гілки, падали на наші дроти. Лінії в нас повітряні в основному, тому вони обривались і получались пошкодження».

Каже, до ліквідації наслідків буревію залучені всі аварійні бригади.

«Сьогодні – завтра ми максимально людей заживимо. Вчора остання бригада в нас об 11-ій годині заїхала на територію міських мереж».

Увечері, поки сюжет готувався до ефіру, електропостачання в урочищі Святому поновили. Про це UА: Чернігів повідомила Євгенія Литвин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електропостачання, буревій, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект