Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Буревій обласного масштабу (відео)

Буревій обласного масштабу (відео)

Майже вся Чернігівщина зазнала клопоту від штормового вітру, який прокотився 1 липня близько 21-ї години. Станом на ранок 2 липня 291 населений пункт в 11 районах області були знеструмлений через аварійне відключення. Окрім цього сталося масове падіння дерев і на проїжджу частину, а тому надзвичайникам довелося 12 разів виїжджати на допомогу водіям.Олександр Івченко, помічник начальника управління ДСНС України в Чернігівській області: «На 212 кілометрі автодороги М-1 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі Ріпкинського району внаслідок падіння дерев на проїжджу частину утворився затор з вантажних автомобілів протяжністю до 5 км».

На жаль, не обійшлося і без більш серйозних наслідків від зелених насаджень, які падали на дорогу постраждали 3 автівки. Працівникам ДСНС знову ж таки довелося діставати транспорт з-під завалів.

Олександр Івченко, помічник начальника управління ДСНС України в Чернігівській області: «Загалом для ліквідації наслідків буревію залучалось 36 чоловік особового складу та 15 одиниць спеціальної техніки. За інформацією чернігівського підприємства чернігівський автодор, на автодорогах міжнародного державного та регіонального призначення заторів немає».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: буревій, Олександр Івченко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект