Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Прожив більше 70 років, але такого вітру не бачив», - чернігівець про вчорашню негоду (відео)
УБП


Home net

«Прожив більше 70 років, але такого вітру не бачив», - чернігівець про вчорашню негоду (відео)

Від спеки до буревію.

1 липня в Чернігові зареєстрована найвища в історії температура повітря для цього дня – 36,6 градусів, повідомляють синоптики. В той же час під вечір приблизно о 21-й піднявся шквальний вітер, від якого постраждали різні райони міста. Це й Подусівка, Пухова, Бобровиця, Болдина гора. Очевидці кажуть, що не бачили подібного дуже давно. Дерева гнулися та падали на очах, а йти було складно, через сильний вітер.Значні збитки зазнала зупинка та паркан школи по вулиці 1 Травня, на неї впало дерево.

Дехто з містян побачили наслідки бурі тільки під ранок, або почули від знайомих чи на вулиці.

До міського відділу поліції станом на 12:00 надійшло 4 заяви про пошкодження автомобілів по всьому місту, через те, що на них впали дерева, повідомила речниця відділу Алла Триліс.

Алла Триліс, речниця Чернігівського міського відділу поліції: «По даному факту поліція проводить перевірку. В подальшому, громадяни, яких транспортні засоби були пошкоджені, можуть звернутися до страхової компанії і отримати виплату».

Синоптики прогнозують у Чернігові зниження температури на декілька градусів. Але подібних шквалів вітру не очікується.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: буревій, шквальний вітер, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект