Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Наслідки негоди: буревій найбільше повалив дерев у районі Болдиної гори (відео)

Наслідки негоди: буревій найбільше повалив дерев у районі Болдиної гори (відео)

Десятки повалених дерев і великих гілок, знеструмлені будинки, понівечені машини, поранена жінка, - такі результати буревію, який пронісся над Черніговом вечором 1 липня.Вдосвіта комунальники почали розчищати місто від повалених дерев.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Дуже багато дерев, які пошкодили і дроти електропередач, і дроти іншої інфраструктури, перегородили дороги. Також є факти падіння дерев на автотранспорті засоби, є факт падіння дерева на жительку. Але, по інформації, яка існує, в час буревію вона йшла через ліс і там на неї впало дерево. «Швидка» її забрала і надається допомога».

Міський голова Владислав Атрошенко під час розширеної ранкової наради в мерії доручив відповідним службам оперативніше реагувати на надзвичайну ситуацію.

За словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорія Годуна, шквальний вітер найбільше повалив дерев у районі Болдиної гори.

Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «Падіння дерев привело до того, що знеструмлені такі мікрорайони, як Подусівка, Масани. Електропостачання було відновлено близько 2-ї години ночі. По приватному сектору, сьогодні працює «Обленерго», яке відновлює електропостачання».

Також біля школи №5 дерево впало на зупинку. Її доручено відновити управлінню житлово-комунального господарства.

Для оперативного розчищення доріг та завалів, залучали бригади ДСНС. Комунальники працюють з 5-ї ранку.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Розпочали з тих дерев, які заважали або руху транспорту, або були перекриті пішохідні доріжки. І надалі продовжуємо розчищати менш загрозливі ділянки».

Заклади освіти, медицини та інші установи не постраждали.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: буревій, дерева, негода, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект