Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині в аварії загинула відома волонтерка Марина Шеремет


Нормовен

На Чернігівщині в аварії загинула відома волонтерка Марина Шеремет

Трагедія сталася неподалік райцентру Носівка. Волонтерка Марина Шеремет https://www.facebook.com/msheremetbf була в машині разом зі своїм чоловіком Сергієм. Він вижив, але зараз - у важкому стані. Його доправили до місцевої лікарні, медики діагностують черепно-мозкову травму та травму руки. Поліція перевіряє обставини трагедії.

Головний спеціаліст сектору комунікації з громадськістю Наталія Реберг: Керуючи автомобілем Логан їхала з села Адамівка, в напрямку Носівки та не справилась з керуванням. За 1.5 км. до села Іржавець з’їхала з проїжджої частини та зіткнулась з деревом. Від отриманих травм жінка загинула на місці.


Волонтерка була в машині разом зі своїм чоловіком, він вижив. Його доправили до місцевої лікарні, медики діагностують черепно-мозкову травму та травму руки. Поліція перевіряє обставини трагедії.
Подруги Марини по волонтерській діяльності розмістили пости на своїх сторінках в Фейсбуку, де просять допомогти зібрати кошти на лікування її чоловіка. Вказана картка Приватбанку 4149439390550485 на ім’я Калоева Маргарита.


Алла Чонгар повідомила, що попередньо похорон Марина Шеремет призначено на четвер 04.07.2019 на 8-му ранку. Прощання відбудеться на Майдані.

Ще одна подруга родини Шеремет Калоева Маргарита повідомила, що побувала в Носівській лікарні в Сергія, його стан стабільний, сина Максима впізнав, але майже не розмовляє, так знаходиться під дією знеболюючих препаратів. Можливо чоловіка Марини перевезуть до Ніжина, аби обслідувати на предмет ушкоджень внутрішніх органів. Також Маргарита побувала в райвідділку, бачила машину, версій поки що немає, гальмівного шляху не було, подружжя влетіло на швидкості в кювет і дерево, машина має дуже значні пошкодження.


Gorod.cn.ua за матеріалами телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шеремет, волонтерка, аварія, Носівка

Добавить в:


ЦентрКомплект