Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Важливий для обласного центру культурний простір не бачив ремонту з моменту свого відкриття (відео)


Нормовен

Важливий для обласного центру культурний простір не бачив ремонту з моменту свого відкриття (відео)

Будинком колгоспника називає Чернігівський міський голова Палац культури. І пояснює, важливий для обласного центру культурний простір не бачив ремонту з моменту свого відкриття 70-х років. За стільки років будівля зносилась. Змінились і вимоги до концертних майданчиків.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Кінцева мета – перетворити будинок колгоспника в обласному центрі на сучасний будинок культури. Для цього потрібно зробити всі оздоблювальні роботи зовнішні, безумовно з дотриманням технологій термозбереження, утепленням даху, фасадів. Щоб все це було сучасні, надійні і довготривалі матеріали».

Проблеми, які тут накопилися, потребують вирішення, - від облаштування прилеглої території і термомодернізації будівлі до внутрішнього оздоблення. За попередніми підрахунками це до 100 мільйонів гривень.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Будемо дивитися по нашим можливостям. Буде вистачати можливостей, зробимо за 3 роки. Не буде вистачати, зробимо за більший термін. Так само фрагментарно щось будемо закривати, або по поверхах, або по внутрішнім частинам, і в межах фінансування робити роботи».

Минулого року тут встигли зробити водовідведення і покрівлю. Замінили частину комунікацій. У цьому на Міський палац витратять ще 7 мільйонів гривень.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «Плануються фасадні роботи зі сторони Новозаводської районної в місті ради. А також роботи по цоколю будівлі».

До Дня міста – 21 вересня – цю частину робіт підрядник має закінчити.

Ситуація в середині будівлі не краща. Старе освітлення, облізлі і потріскані стіни зі старомодною ліпниною.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Питання тільки в коштах. Хотілося б зосередитись, зробити тут ділянку, далі ділянку. На жаль, немає такої фізичної можливості і технічної можливості, тому що все сиплеться, все абсолютно на грані фізичного існування. І технологічно неправильно, але доводиться значну кількість коштів витрачати на утримання, на латання дірок».

Зазначимо, що відремонтований у цьому році фасад зі сторони Новозаводської райради слугуватиме тимчасовим центральним входом, поки наступного року реконструюватимуть фасад зі сторони вулиці Мазепи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, Палац культури, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект