Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поки ремонтували підземку на Шерстянці, мешканці мікрорайону вкрали все що могли? (відео)

Поки ремонтували підземку на Шерстянці, мешканці мікрорайону вкрали все що могли? (відео)

Поки ремонтували підземку на Шерстянці, мешканці мікрорайону вкрали всі, що могли. Про це повідомив підрядник міському голові під час його візиту на будівництво.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Протягом ремонтних робіт було вкрадено все, що могло бути тільки вкрадено, починаючи від будівельних матеріалів, інструментів, проводки».

Саме тому світло підрядник встановлюватиме уже напередодні закінчення всіх робіт, що заплановано на найближчий час. Нарікають на вандалів і люди, які користають підземним переходом.

Нагальне питання, яке вирішували під час візиту Владислава Атрошенка, чи встановлювати підйомник, який коштує більше мільйона гривень для людей з інвалідністю, зважаючи, що вандалізм тут процвітає.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я звертаюсь з розумінням до людей з обмеженими можливостями, зрозумійте будь ласка і вибачте будь ласка нас. Враховуючи вартість цієї конструкції і враховуючи реальний термін її життя, до тижня вона буде жити. Ми зробимо це, але гарантовано воно прослужить 1 тиждень. З розумінням цього, ми не бачимо сьогодні реальної можливості це втілювати, тому що воно не буде слугувати людям, для яких воно робиться».

Владислав Атрошенко зауважив, що це тимчасове рішення. Як тільки свідомість чернігівців почне змінюватися, вони берегтимуть спільне майно, придбане за кошти платників податків, ситуацію виправлять.

Складчина
Стосовно виконаних робіт, то тут відремонтували сходи. Облаштовують навіси на виходах. Замінили плитку на стінах та підлозі.

Віталій Лутченко, представник фірми-підрядника: «Плитка специальная, наружных работ Грес, которая антискользящая. Зимой по этой плитке уже ходили, она нормально себя ведет, она не скользкая».

Між плиткою на стінах зробили технологічні шви.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ці проміжки спеціально залишені, щоб матеріали грали фізично на температурний режим і вібраційні впливи залізниці».

Планують тут облаштувати і прилеглу територію. А ще знайти підприємця, який опікуватиметься ринком.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Для мешканців мікрорайону зручно, щоб цей риночок тут був. Зараз ми шукаємо рішення щодо осучаснення цих малих архітектурних форм. Друге, ми повинні облаштувати прилеглу територію, очевидно, що за свій рахунок. Думаю найближчим часом, можливо в 2020 році ми закінчимо цей фрагмент разом з ринком».

Міський голова пояснив, що це будуть сучасні МАФи, які влаштовуватимуть підприємців і не псуватимуть зовнішній вигляд Чернігова.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт підземки, Шерстянка, Владислав Атрошенко, крадіжка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект