Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14% (відео)

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14% (відео)

Тарифи на опалення і гарячу воду мають зменшитися. Уряд обмежив вартість однієї гігакалорії до 1400 гривень. Нині вартість тепла по Україні коливається від 1200 до 2200 в різних регіонах. При однаковій ціні на газ і зарплатах у галузі подібна різниця необґрунтована, вважають в Кабміні.За попередніми оцінками зниження тарифів по всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть на 40% менше.

Гаряча вода теж має подешевшати до 83 гривень за кубометр для осель з рушникосушарками і 75 гривень в разі їх відсутності.

Також до 1 вересня тепловиків перевірять на обґрунтованість тарифів. І в разі їх завищення, передаватимуть матеріали правоохоронцям.

Профільний міністр Геннадій Зубко подібні ініціативи уряду не підтримав. Оскільки рішення стосуватиметься лише великих міст, а заниження тарифів доведеться компенсувати з державного бюджету.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тарифи, теплопостачання, уряд, гаряча вода, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект