Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В лісі поблизу Сосниці запрацював спортивно-патріотичний табір «Сіверська Січ» (відео)

В лісі поблизу Сосниці запрацював спортивно-патріотичний табір «Сіверська Січ» (відео)

Вчаться верховій їзді та стрільбі з лука. Вправлятися з автоматом Калашнікова та сюрикенами, плавають на човнах. Виявляють місця радіозв’язку ворога та знешкоджують їх. Цими справами займаються діти під час спортивно-патріотичних занять в таборі «Сіверська Січ», що поблизу Сосниці. Зараз в таборі триває перша зміна. Приймають дітей з Чернігова віком від 10 до 16 років. Організатор занять Євген Приходько каже – за літо в «Сіверській Січі» відпочине до п’ятисот дітей з усієї області.Це друга прогулянка верхи на коні в житті Яніни Чалої. Інструктор не відходить від дітей під час їзди. Пояснює – як слід управляти конем. Поруч проходить заняття для радіоаматорів. На вулиці збирається гурт дітей. Виконують команду – знешкодити радіосигнал ворога.

Табір «Сіверська Січ» розташований в сосновому лісі. Огороджений частоколом. По боках сторожові вежі. На вході – гармати та дзвін. Він оголошує закінчення одних занять та початок інших.

Євген Приходько, організатор табору «Сіверська Січ»: «Цей дзвін подарував нам священник з села Чорнотичі. Сто років тому, коли прийшла радянська влада, вони стріляли по дзвону. Он бачите – дірочки. Потім його кинули в озеро, а місцеві його виловили та сховали. Через 90 років подарували його батюшці. А він подарував його нам, на згадку про те, що буває».

В центрі табору майорить прапор – це реліквія Січі, його привіз з Авдіївки брат Євгена. На прапорі надписи бійців. В наметах підлітки вчаться розбирати автомат.

Зброєзнавство в таборі викладають військовослужбовці, бійці ООС, поліцейські.

Іван Сірик, вихованець табору «Сіверська Січ»: «Ми займаємося метальною зброєю. Нас вчать як кидати ножі або сюрикени. Мені сподобалось. Бо це дуже цікаво. Для хлопців це прикольно, бо ти відчуваєш, ніби ти нінзя».

Організатор занять, учасник АТО Євген Приходько каже – всього в таборі викладають двадцять навчальних дисциплін спортивно-патріотичного напрямку. Зміна триває одинадцять днів. Дмитро Кладько та Гліб Сивопляс в Чернігові сплавлялися на байдарках. Кажуть – в таборі захотіли навчитися керувати човном.

Зараз в таборі «Сіверська Січ» перебуває 78 дітей. За літо приймуть ще п’ять змін, говорить Євген Приходько, а це близько 500 чоловік.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: табор «Сіверська Січ», Євген Приходько, Сосниця, літо, відпочинок, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект