Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Аварійні газові бригади змагалися в Чернігові (відео)

Аварійні газові бригади змагалися в Чернігові (відео)

На тренувальному полігоні «Чернігівгазу» на Масанах проходять змагання бригад аварійно-диспетчерської служби. Всього тут 26 команд з усієї області. В них по 3 учасники. Всі вони давно працюють разом і одне одного розуміють з-пів слова. Все виглядає як в реальності: команда приймає виклик від диспетчера і приїжджає на місце.Перед бригадами стоять звичні, але від того не менш складні завдання. В першу чергу знайти витік на 3 трубах, 2 з яких під землею. Тут найкращий друг аварійника – течешукач, а виявити звідки саме витікає газ допомагає звичайна мильна емульсія. Незначні пошкодження можна виправити і силами самої бригади. У більш серйозних випадках викликають ремонтників.

Якщо бригада прибуває на серйозну аварію, тут не обійтись без протигаза і вміння його швидко надягти. Колеги при цьому постійно страхують товариша, який лізе у загазоване приміщення.

У п’ятницю першою на полігон вийшла бригада з Ніжина. Їм пощастило. З ранку тут затінок і копирсатися в землі у пошуках труб трохи легше. На те, щоб виконати всі завдання, ніжинцям знадобилося близько години. Керував бригадою Сергій Самойло, досвідчений майстер. Роботою колег залишився задоволений. Каже, коли маєш справу з газовою аварією, мусиш працювати ідеально.

Цього ж дня співробітники «Чернігівгазу» порадували новинкою – 3 автомобілі Volkswagen Crafter, для аварійних бригад. Їх розподілили тим, кому вони найбільш потрібні – Чернігову, Корюківці та Ніжину. Аварійники нові машини оцінили.

Результати змагань аварійних бригад стануть відомими 25 червня. Найкраща команда виступить на всеукраїнському рівні у серпні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, газ, аварійна бригада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект