Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий гелікоптер з’явився у Ніжинському авіаційному загоні (відео)Новий гелікоптер з’явився у Ніжинському авіаційному загоні (відео)

Новий сучасний гелікоптер Н-225 поповнив авіапарк Ніжинського авіаційного загону єдиної авіаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.Гелікоптери Н-225 невипадково обрали саме для потреб підрозділів МВС. Саме ця модель володіє найкращими характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження і надійності категорій 11-тонних двигунових машин.

Очільник ДСНС Микола Чечоткін повідомив, це третій гелікоптер Н-225, який поповнив авіацію рятувальників. Ті машини, які були поставлені раніше, вже виконують завдання за призначенням.

Гелікоптери Н-225, наголосив пан Чечоткін, вже працювали в зоні ООС на Донбасі.

Загалом у 2019 році авіаційну систему МВС поповнять 5 нових гелікоптерів. На базі Ніжинського спеціального авіаційного загону здійснюється підготовка пілотів.

Іван Коробка, командир Ніжинського авіаційного загону: «На вертольотах Н-225 пройшло підготовку в якості командирів екіпажу: 6 командирів екіпажу, 2 командири екіпажу пройшли підготовку і навчання у Франції, зараз планується їх льотна підготовка. Тоді у нас найближчим часом буде 8 командирів екіпажу підготовлених. Але це не все, ми зараз самі вже особисто тут на базі спеціального авіаційного загону готуємо других пілотів. На сьогоднішній день 6 чоловік у нас уже других пілотів перенавчилось теоретично, вивчили системи гелікоптера і найближчим часом вони будуть приступати до практичної підготовки в якості других пілотів на цих гелікоптерах».

Нагадаємо, МВС придбає 13 українських літаків АН-178 для єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. Варто зазначити, що ці літаки будуть з українськими та європейськими, але без російських комплектуючих. Їх використовуватимуть для пожежогасіння, рятувальних операцій, а також Національна гвардія для десантування та перевезення.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гелікоптер, авіаційний загон, Ніжин, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект