Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 12 ліфтів планує модернізувати цьогоріч «Центрліфт» у Чернігові (відео)
УБП


Home net

12 ліфтів планує модернізувати цьогоріч «Центрліфт» у Чернігові (відео)

12 ліфтів має модернізувати цьогоріч чернігівська фірма «Центрліфт». Про це UA:Чернігів сказав її директор Анатолій Шаповаленко. В одному із цих ліфтів, в багатоповерхівці на Текстильників 15-а учора застрягла чернігівка Ірина Сенченко. Поміняти його обіцяють у вересні. Деталі в сюжеті.Галина Горбань, мешканка будинку: «Буквально вчора о 7-й я вигулювала собаку, зверху, з 13-го поверху їхав чоловік з дитиною – каже, щось з ліфтом. Почав сильно тріщати і ніби як падати. Я спустилась, а коли вела собаку – молода жіночка говорила, що ліфт чи то обірвався, чи застряг – ну падав наче».

Чернігів, вулиця Текстильників, 15-а. У цій 13-поверхівці 78 квартир і два ліфти – пасажирський та вантажний.

Ірина Сенченко: «Приїхав ліфт, відкрилися двері, я натисла 1-й поверх, двері закрилися і він почав ніби спускатися. Потім дуже різко гасне світло, і я відчула, як кабіна просто летить».

Після того, як кабіна зупинилась, Ірина каже, подзвонила у кол-центр ЖКГ. За 20 хвилин аварійна бригада звільнила її з ліфту. Що трапилось, жінка розповідає головному інженеру товариства «Центрліфт», яке обслуговує цей будинок.

«Я в такому шоці, тому що я за 3 секунди попрощалася з життям. Тому що це відчуття, коли ти просто розумієш, що ліфт летить».

Сергій Будьонний, головний інженер ТОВ «Центрліфт»: «У вас було відключення електроенергії. І один, і інший ліфт були відключені. При падінні напруги Ви опустились просто на 1 поверх і зупинились. Ніякого падіння не було. Тут є 4 ступеня захисту: при обриві тросу, при збільшенні швидкості, при незачинених дверях і не при зачинених дверях кабіни. Ви б ніяк не упали. Там стоять клинові вловлювачі. При збільшенні швидкості кабіни спрацьовують клиння. І вантажний ліфт, і пасажирський в технічно справному стані. Ніякої загрози життю нема».

Сергій Будьонний перевіряє, як працює ліфт.

«Кожного місяця електромеханік приходить сюди на ліфт і перевіряє технічний стан ліфту: перевіряються всі ланцюги безпеки, двері як зачиняються, змащує направляючі, дивиться у якому стані канати».

Ірина Подуст, мешканка будинку на вулиці Текстильників, 15-а: «Я особисто раз так само, коли виходила з ліфту, несподівано дверцята почали зачинятися, мені прищемило руку, і я тільки благала, щоб він не поїхав і моя рука не залишилася зовні. Вантажний ліфт. Постійно вони ламаються, люди часто застрягають і з дітьми».

Ірина Гур’єва, мешканка будинку на вулиці Текстильників, 15-а:
«У мене дитина дуже боїться ліфтів, бо вони трясуться, збої є. Нам дуже важливо, щоб працював великий ліфт, оскільки я з візком з дитиною. Але не завжди він працює, і не завжди в гарному стані. Було таке, що 3 місяці взагалі не працював великий ліфт».

Слова цих людей не відповідають дійсності, каже директор «Центрліфту» Анатолій Шаповаленко.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Максимально це було 2 дні, коли проводилося обслуговування ліфту».

Сергій Будьонний, головний інженер ТОВ «Центрліфт»: «З початку 2018 року і до 20.06.2019 року було 16 викликів. При приїзді аварійної служби ліфт працює. Один виклик хибний, другий…Сторонній предмет 3-го поверху – це ж не я його туди поклав. Між кабіною і дверима шахти застряв».

Ліфтам у будинку на Текстильників, 15-а більше 25 років. Це їх граничний термін експлуатації. Таких – 847 із 930, які обслуговує «Центрліфт».

Анатолій Шаповаленко, директор ТОВ «Центрліфт»: «На цей рік за кошти міста у нас заплановано 12 модернізацій. За цією адресою на початку вересня».

Модернізація кожного з цих ліфтів, каже Анатолій Шаповаленко, коштуватиме не менше 600 тисяч гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ірина Сенченко, вулиця Текстильників, ліфт, модернізація, ТОВ «Центрліфт», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект