Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як просуваються роботи по заміні мереж на вулиці Героїв Чорнобиля? (відео)


Home net

Як просуваються роботи по заміні мереж на вулиці Героїв Чорнобиля? (відео)

Ми вже не вперше розповідаємо про те, як на вулиці Героїв Чорнобиля від проспекту Миру до вулиці Київської тривають масштабні роботи із заміни каналізаційного колектору. Після чого відбудеться заміна водогону та прокладено нове асфальтове покриття. Люди, які тут проживають, задоволені такими змінами.Нагадаємо, роботи з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення по вулиці Героїв Чорнобиля стартували у червні.

На даний час на ділянці дороги, ближче до проспекту Миру, замінюють каналізаційний колектор. По завершенню, орієнтовно на наступному тижні, планують монтаж нового водогону. Лише потім відбудеться демонтаж старих труб, розповідає інженер проектних робіт.

Руслан Виставнога, інженер проектних робіт: «Ми демонтуємо старі труби тільки тоді, як прокладемо нові. І зробимо всі переключення між абонентами, як по водопровідній мережі, так і по каналізаційній».

Руслан Виставнога каже, що існуючі залізні та залізобетонні труби замінюють на нові сучасні двошарові з поліетилену. Згідно з висновками комісії, діюча мережа знаходиться у незадовільному стані і у будь-який момент можливі аварійні пориви, стверджує фахівець. Каже, це один із масштабних проектів, які виконуються у Чернігові.

Руслан Виставнога, інженер проектних робіт: «Згідно з проектом буде замінено 540 метрів залізобетонного каналізаційного колодязя, а також 1762 метри сталевого водопроводу. Замість них ми будемо використовувати сучасні пластикові труби. Вартість проекту по заміні каналізації сягатиме 28 мільйонів, вартість проекту по заміні трубопровідної мережі сягає 44 мільйони».

Під час ремонтних робіт тут дотримуються усіх відповідних технологій, наголошують будівельники. Робота йде за графіком.

Руслан Виставнога, інженер проектних робіт: «Всі свої роботи, що передбачають заміну труб, ми виконаємо до 1 вересня. Після того, як ми підготуємо поверхню для виконання асфальтобетонного покриття дороги, буде влаштовано верхній шар захисного покриття».

У той час, коли тут будуть проводитися будівельні роботи, мешканці цього району не відчують дискомфорту щодо отримання водопостачання в їхніх будівлях, запевняє підрядник.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водопровід, ремонт, Героїв Чорнобиля, каналізація, Руслан Виставнога, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект