Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові побував мандрівний фестиваль (відео)

У Чернігові побував мандрівний фестиваль (відео)

До Чернігова завітав другий фестиваль сучасної української музики «Твоя країна фест». Популярні виконавці та гурти подорожуватимуть протягом червня-липня прикордонними містами та містечками з великою концертною програмою.Першими фестиваль вітали жителі Коростеня. Якісну українську музику чернігівцям привезли Іванка Червінська, Марія Бурмака, «Джипсі Лір», «СКАЙ» та «Мандри».

З виконання українських народних пісень розпочався концерт. Гітари та красива дівчина на сцені відразу привернули увагу відпочиваючих у міському парку. Вони почали приєднуватися до фестивального дійства. Чарівний спів Іванки Червінської, як і віртуозність музикантів «Джипсі Лір», не залишали нікого байдужим.
Іванка Червінська та Геннадій Бондар пригадали виступи на минулорічному фесті «Твоя країна».

Марія Бурмака на відміну від Іванки Червінської рідко виступає в нашому місті. Нарешті, сказала відома співачка, перед виходом на сцену.
Марія сама пише музику та слова. У своїх піснях ділиться зі слухачами пережитим.

На жаль, через відсутність фестивальних афіш в місті та промоцій у ЗМІ, 4-х годинний концерт не зібрав багато чернігівців. Але ті, хто став випадковими глядачами, почули багато української музики. Потанцювали, поспівали і отримали масу позитиву.

«Мандри» завели публіку своїм особливим шармом. Драйву в музиці гурту тепер додають ще й електронні та духові інструменти.

Після Чернігова фестивальний тур проляже по містах Суми, Шостка, Бердянськ, Скадовськ та Чорноморськ.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль, «Твоя країна фест», українська музика, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект