Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Місто втратило мільйони через недобросовісних підприємців (відео)


Home net

Місто втратило мільйони через недобросовісних підприємців (відео)

Виконавчий комітет міської ради затвердив акти комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі.Так, через недобросовісних підприємців, які не сплачують земельний податок, міський бюджет втратив 2 мільйони 300 тисяч гривень. Тепер щодо порушників земельного законодавства громада вживатиме відповідних заходів.

Ще одне з питань – виділення коштів на будівництво централізованої каналізації в приватній частині одного з мікрорайонів.


Євгеній Дейнеко, начальник відділу комунального господарства та благоустрою управління ЖКГ: «Відповідно до поданої заявки ОСН на об’єкт будівництва централізованої каналізації по провулку Партизанській та провулку Льотній в місті Чернігові пропонується внести зміни до переліку відповідно до програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури».

Згідно з цією програмою органи самоорганізації населення, які створені на території приватного сектору, можуть робити капітальні ремонти за рахунок співфінансування з міським бюджетом у пропорції 20/80, де більшу частину забезпечує місто.

Зокрема на прокладання цієї каналізації планується виділити понад 300 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: податок, виконком, каналізація, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект