Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Юні тенісисти з регіонального рівня виходять на всеукраїнський. Чернігів приймає Чемпіонат країни (відео)


Нормовен

Юні тенісисти з регіонального рівня виходять на всеукраїнський. Чернігів приймає Чемпіонат країни (відео)

Чернігів приймає чемпіонат України з настільного тенісу.Учасники діти 2009 року народження і молодші. Юні спортсмени на змагання організовані Міністерством спорту та федерацією настільного тенісу з’їхалися зі всієї України.

Артем Лисичко, головний секретар змагань:
«Дітей на змаганнях близько 40 дівчаток і 40 хлопців. Приїхали вони з усіх областей України – з Донецької, Луганської, Івано-Франківської, Львівської, Черкаської… Представлені буквально всі куточки України».

Змагання, які стартували 19 червня завершаться у неділю 23.

Артем Лисичко, головний секретар змагань: «Дітки будуть грати особисті змагання, командні, парні, змішані, окремо чоловічі та жіночі і особисті».

Єгор приїхав на ці змагання з Бахмуту Донецької області, каже, виключно за перемогою. Готуваввся до них ретельно по 2-3 години на добу.

Для дітей віком до 10 років це перші серйозні змагання.

Малеча з регіонального рівня виходить на всеукраїнський. Вони спілкуються з однолітками, які мають такі ж цілі. Дивляться на те, якими можуть бути умови для змагань та тренування.

У цьому віці діти вже потрапляють у всеукраїнський рейтинг. Змагання є показником майстерності юних спортсменів і роботи їх тренерів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чемпіонат України, настільний теніс, спорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект