Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Результати аварійних розкопок у Чернігові (відео)

Результати аварійних розкопок у Чернігові (відео)

Пострезультати аварійних розкопок у Чернігові. Їх зафіксували на фото працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» і показали на ранкові нараді у міського голови. Це робота компанії «ТехНова», «Облтеплокомуненерго», «Обленерго», «Укртелеком» та інших підприємств на дорогах та тротуарах міста.
Реальні постфакти їх поставарійних робіт вражаючі.На світлинах видно, що ями після розкопок у кращому випадку засипають щебенем, а то й просто землею. Шахтові колодязі закриваються тимчасовими люками. А подекуди провалля так і лишаються не засипаними.
У такому стані території знаходяться місяцями. Якість робіт окремих підрядних організацій, які з часом їх асфальтують просто шокуюча. При цьому, як повідомив Руслан Волок, крайнім залишається АТП-2528, яке відповідає за обслуговування цих доріг.
Бо це не тільки незручності для пішоходів та авто, а й додаткова небезпека для людей, акцентував міський голова. Аварійні роботи з відновлення та ремонту мереж на території Чернігова мають проходити цивілізовано і з дотриманням необхідної процедури їх проведення.

Керівники усіх комунальних установ міста мають фіксувати наявні порушення та факти аварійних розкопок по Чернігову та інформувати про це міську владу, акцентував Владислав Атрошенко.

На нараді також заслухали інформацію головного рятувальника міста Андрія Волкова. Він повідомив про те, що за 5 місяців року пожеж у Чернігові поменшало.

Андрій Волков, начальник міського відділу УДСНС в Чернігівській області: «З початку року в місті Чернігові виникло 176 пожеж проти 182 в минулому році».

При цьому в регіоні оголошено 5, найвищий, рівень пожежної небезпеки, через аномальну спеку.

Щодо трагедій на воді, вони теж є.

Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «13 числа утонул ребенок возле автомобильного моста через Десну в районе кафе «Губерния». Родители не досмотрели. Ребенок был инвалид и надо было за ним смотреть. И получилось так, что родители отдыхали и не досмотрели. Тело было поднято сразу. Этого же числа вечером на «Золотом берегу» утонул 36-летний мужчина. Он отдыхал с собакой, пошел купаться, течение понесло и утонул. С самого утра водолазы подняли этого человека. Больше у нас происшествий не было. В общем за городом, как сказала начальник отдела ГСЧС, утонуло 6 человек – 2 ребят, ребенок, 1 парень утонул из-за употребления алкоголя и 2 человека из-за купания в неустановленных местах».

Офіційні факти втрати свідомості через аномальну спеку у Чернігові не зафіксовані. Наразі у міських парках та зонах відпочинку встановлено 6 освіжаючих водних рамок, повідомили на нараді.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект