Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівець Михайло Єдомаха відсвяткував 100-річчя (відео)

Чернігівець Михайло Єдомаха відсвяткував 100-річчя (відео)

Дочекався золотого ювілею і ще один чернігівець Михайло Єдомаха. Дідусь відсвяткував своє 100-річчя у колі рідних, друзів і небайдужих людей. Працівники територіального центру соціального обслуговування разом з адміністрацією Деснянської у місті Чернігові ради вітають ювіляра з поважною датою в його житті.Символічний подарунок на згадку – квіти, солодкий стіл і увагу влаштували опікуни ювіляру. А на додачу подяку від терцентру за активну життєву позицію. Кажуть, він і досі заряджає всіх своїм позитивом і добрим гумором. Недарма одним із секретів довгожителя є любов до життя. Але, на жаль, людей, які можуть прожити 100 і більше років в місті дуже мало, каже Володимир Грецький.

Михайло Єдомаха ветеран війни. Пройшов фронтовими дорогами Другої світової аж до Японії. Закінчив Ніжинський педуніверситет і багато років працював викладачем історії в різних навчальних закладах Чернігова. Очолював управління культури міста й області. Його муза – дружина Валентина Олексіївна. Каже, йому добре з нею. Вони разом 25 років. Хоча знали одне одного набагато більше. Доля звела їх вже на схилі літ. І зараз вона дбайливо доглядає за чоловіком.

Секрети свого довголіття Михайло Павлович не приховує. Це каже, окрім оптимізму, здоровий спосіб життя і бджоли.

В територіальному центрі Михайло Єдомаха 2,5 роки. Він тут найстарший з-поміж тих, кому за 90, а таких в закладі 136.

Світлана Носок, директор територіального центру Деснянської районної в м. Чернігові ради,
розповідає, що Михайло Єдомаха свідомо ставиться до кожних чергових виборів в Україні. І досі разом із дружиною самотужки ходить голосувати на виборчі дільниці. Свого ж дня народження чекав з нетерпінням.

Протягом 60 років товаришує з довгожителем Володимир Синиця. Їх колись об’єднала робота у профспілках.

Всім, хто створював це свято для іменинника, вдалося зробити його по-особливому радісним і щасливим, аби залишився цей день у згадках ювіляра на довго.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Михайло Єдомаха, ювілей, довгожителі, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект