Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як рятують від спеки домашніх улюбленців (відео)

Як рятують від спеки домашніх улюбленців (відео)

До кінця тижня синоптики обіцяють підвищення температури до 34 градусів. Від спеки страждають не лише люди, а й тварини. Вони переносять її гірше.Ветеринари кажуть, що теплові або сонячні удари трапляються у собак доволі часто, адже охолоджувальний орган у них лише на язику та трішки на лапах. Тож треба подбати, аби ваш чотирилапий друг був у комфортних умовах.

Якщо все ж пес перегрівся, то треба охолодити тіло. Це можна зробити за допомогою змоченого махрового рушника. При проявів симптомів теплового або сонячного удару одразу треба звернутися до спеціаліста за допомогою.

Олександр Кулаков, ветеринарний лікар, хірург КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» ЧМР:
«На що звертають увагу, це в’ялість, відмова від їжі. Можливе навіть пошатування, коли вона ходить, то її хитає. В’ялість, нудота. Навіть до блювання. І якщо приводять до лікаря, то може бути температура до 39,5 і вище, до 40 градусів».

За словами Олександра, більше страждають від спеки домашні тварини, а не вуличні. Їх зачиняють у душних квартирах без води, забувають у розпечених машинах, поки йдуть за покупками. Виявляється господарі не завжди знають, які перші симптоми теплового удару у їх домашніх улюбленців та що при цьому треба робити.

Експерти кажуть, що вуличні собаки рідко перегріваються на сонці, адже завжди можуть знайти собі тінь чи охолодитися у фонтанах. А деякі чернігівські підприємці навіть почали ставити мисочки з водою для тварин біля своїх закладів

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: домашні тварини, собака, спека, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект