Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Садок на Масанах майже готовий (відео)

Садок на Масанах майже готовий (відео)

З кожним днем все яскравішим і привабливішим стає новобудова садочка в мікрорайоні Масани. Люди, що мешкають поблизу, з великим нетерпінням очікують його відкриття.Будівництво на фінальному етапі.

Попри шалену жару працівники злагоджено виконують усі заплановані роботи. Це можна побачити, як кажуть, не озброєним оком, лише трішки поспостерігати за тим, що тут відбувається.

Також розпочалися роботи щодо озеленення території. Готують до належного стану газон – поливають і підстригають його.

Роботи в середині споруди завершені на 98%, розповідає виконроб Олександр Загатний. Каже, що це незначні недоліки, які здебільшого виникли під час робочого процесу. Зараз приміщення облаштовують меблями. Які, до речі, для садочка виготовили чернігівські фахівці.

Новенький садочок вражає своєю красою та сучасними технологіями. Наприклад витяжна система працює так, що влітку можна охолоджувати повітря в приміщенні, а взимку навпаки підігрівати. В шафах для малечі є труба для підігріву взуття. Верхня поличка з вентиляційною вставкою, через неї відбувається провітрювання, а всі пари втягуються у вентиляційні отвори. Все чисто, сухо і без сторонніх запахів.

Чернігівці з нетерпінням чекають, щоб цей садочок-красень нарешті почав функціонувати.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, дитсадок, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект