Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Будні чернігівських медиків (відео)

Будні чернігівських медиків (відео)

Медики святкують професійне свято.На Чернігівщині майже 4 тисячі лікарів та понад 12 тисяч середнього медперсоналу. Пліч-о-пліч майже в одному приміщенні працюють працівники чернігівської міської лікарні №3 і військові медики. Про свої будні розповіли в спільному ролику, який підготували до Дня медичного працівника.

Наталія Бабкіна, заступник головного лікаря з медичних питань Чернігівської міської лікарні №3: «До Дня медичного працівника в нас з’явилася ідея відобразити роботу лікарів, медичних сестер, наших санітарочок разом з військовими лікарями і зняти маленьке відео кліп, який присвячений саме роботі, нашій спеціальності, нашій медицині. І подякувати всім за збереження життя і здоров’я».

13 червня всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів» вручив сертифікати двом відділення 3-ї міської лікарні неврологічному і реанімаційному. Це означає, що в даних відділеннях чисто і безпечно для медиків і пацієнтів, пояснили організатори проекту. Відзнака такого рівня – це високий статус відповідності європейським стандартам чистоти та гігієни.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День медика, лікарі, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект